Boru Bükme Makinası Teklifi Al

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Endüstriyel alanda ve daha farklı birçok alanda sıklıkla kullanılan boru bükme makinesi, şekli hali hazırda mevcut olan borulara yeniden ve farlı şekiller vermek için kullanılan bir makine çeşididir.
Teknolojinin gelişmesiyle ve üretim ihtiyacının artmasıyla birlikte sanayi, mobilya, otomotiv ve tesisat gibi birçok sektörde boru bükme işlemine olan ihtiyaç arttığı için bu durum da boru bükme makinelerine olan fazla talebi beraberinde getirmiştir. Boru bükme makinası genellikle alüminyum, titanyum ve demir gibi maddelerden üretilen boruların daha kolay ve istenilen şekilde bükülmesi aşamasında kullanılır.
Boru Bükme makinesi sanayi üreticilerine Liv Makina'dan büyük katkı!
Türkiye'nin en büyük sanayi işletmelerinin ve kuruluşlarının bulunduğu ülkemizin en büyük üretim ekonomisine sahip şehridir. Sanayi sektörünün bir çok alanında faaliyet gösteren lider kuruluşların üretim tesislerini hem lojistik hemde hammadde temini anlamında avantajlı olduğu için bu yerleşkede konumlanmışlardır.
bölgede birden fazla Organize sanayi bölgesi ile ülkemizin ekonomisine ve sanayisine ciddi katkı sağlamaktadır.
Bu büyük kuruluşlar üretim tesislerinde ortaya çıkardıkları ürünlerin temel iskelet ve taşıma mekanizmalarında metal boru, profil ve sac benzeri ürünler kullanmaktadırlar. Bu ürünlere şekil ve biçim vermek içinde özellikle boru bükme makinelerine ihtiyaç duymaktadırlar. Özellikle mobilya, otomotiv, ısıtma ve soğutma gibi birçok sanayi üreticileri boru kıvırma makinalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Burda da Liv Makina olarak firmaların ihtiyaç duydukları boru bükme makineleri tipleri ve özelliklerinde makineler üretmekteyiz.
Boru bükme işlemi milimetrik hesaplamalar ve doğru eksenler üzerinde çalışması gereken makinaların imalatı ile gerçekleşir. Bu sebeple her sektöre ve üreticiye hitap eden ve çözüm sunan makine tiplerimiz bulunmaktadır. Boru bükme makinaları CNC Boru Bükme , Yarı Otomatik Boru Bükme, SEMI CNC Boru Bükme, Manuel Boru Bükme, Hidrolik Boru Bükme, Çift Kafa Boru Bükme, Malafalı ve Malafasız Boru Bükme makine tiplerinden oluşmaktadır.
sanayi kuruluşlarına bizlerde birçok boru bükme makinası imalatı yaparak onlara katkıda bulunmak için çalışıyor ve çabalıyoruz.
boru bükme makinası üreticileri de elbette sektöre farklı boru bükme tiplerinde makineler üreterek katkı ve fayda sağlamışlardır. Biz de Liv Makine olarak hem yeni teknolojiye sahip, hem çözüm odaklı, hem daha ergonomik ve kullanışlı ürünlerin yapımına imkan ve olanak sağlayan, hafızaya ürün kaydedebilen, ayak pedal kontrollü, çoklu dil seçeneği ile dokunmatik ekran kullanımı, hata tespit sistemi, üretim adeti, kolay kalıp değiştirme, büküm açılarını ana ekranda görebilme, otomatik ve manuel modda çalışma gibi özellikleri ile diğer makinelerden daha avantajlı boru bükümü sağlamaktadır.
Bizle bununla da yetinmeyip her zaman teknolojiyi takip ederek yeni tip boru bükme makineleri üretmekteyiz. Bu ürünlerimizi de sanayi kuruluşlarına kazandırmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu sayede şehrimizde bulunan sanayi kuruluşlarımız üretim hatlarında kullandıkları Boru bükme makineleri sayesinde yaşadıkları üretim hataları ve sorunlarından kurtulmakla beraber, üretimde hız ve üretim maliyetlerinde azalma sağlamışlardır.
Liv makina gibi tüm Türkiye de bulunan üreticilere ve hatta yurt dışına gerçekleştirdiği boru bükme makinesi ihratacatı ile adından fazlasıyla söz ettirmiş, iş kalitesini yaptığı makineler ile sektörlerde kanıtlamış, her zaman boru bükme de farklı ve yenilikçi yaklaşımlar göstermiş ve göstermeye devam edecektir.
şehrinde bulunan sanayi kuruluşları ve üreticilerimize boru bükme makine temininde bizleri tercih etmelerinden ötürü teşekkür eder, boru bükme makinesi kullanan müşterilerinize üretimlerinde başarılar temenni ederiz.
© 2021 borubukmemakinasi.com Tüm Hakları Saklıdır. | Web Tasarım Ajansı_MEDYATÖR İNTERAKTİF